Виж само едно мнение
  #125  
Стар 14th November 2016, 08:35
zozalina zozalina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 19
По подразбиране

Здравейте и от мен! Пиша в тази неприятна за нас тема,но...аз съм с двустранен дабъл бабъл не знам да се смея ли,да плача ли..уж толкова много материали изчетох,явно не достатъчно,за мое голямо съжаление.Оперирана съм преди няма и месец,още вкъщи сама видях,но нали е рано,прясно оперирана съм,отоци...а с просто око се виждаше къде е разреза близо 3 см под моите гънки.Като отидох на първата консултация доктора даже не ме и видя,имал презентация,вечерта се чухме по телефона-носи си лентата,всичко ще се оправи,много е рано....Е,направих две консултация с други доктори-единият малко по уклончиво ми отговори да не се притеснявам,а другият така хубаво ми обясни и отговори че съм с двустранен дабъл бабъл и waterfall deformity ( заради леката птоза на едната гърда) както и имплантите не са били подходящи за мен като размер и изпъкналост...и от първият път позна къде съм оперирана....И сега.....освен хвърлените на вятъра пари,болки и притеснения аз трябва да се чудя от къде да намеря пари за 'поправка' ,за това че някой не си е свършил работата като хората.Така че момичета много,много мислете преди да направите уж не така сложна операция!
Отговори с цитат