Виж само едно мнение
  #10  
Стар 18th November 2017, 19:22
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Irrenn, ужасно съжалявам че си минала през това. Съчувствам ти и защото по същия начин не си послушах вътрешния глас като го видях колко е самонадеян - аз отидох при него за ревизия защото не можех да дишам добре след операция при Джамбазов. Супер самонадеяно ми заяви - нищо сложно, ще сложа присадка, и друг път съм правил такава операция. откъде да предположа, че ще дишам още по-зле ??? Но най-гадното беше че на трите прегледа на които отидох след това ми обясняваше как това е заради бавния възстановителен период. Две години и половина по-късно почти не дишам през носа си. Сигурна съм, че през цялото време е знаел колко се е осрал на операцията, но нали си е нещастник не би си го признал никога.
Аз отдавна нямам желание да обяснявам на хората за моята драма, но се надявам че мога да спестя на някой грешката да се довери на този боклук и да мине през този кошмар, така че продължавам да пиша.
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат