Виж само едно мнение
  #4  
Стар 20th August 2010, 09:37
Аватара на calorie_mania
calorie_mania calorie_mania не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Град: Кърджали
Мнения: 71
По подразбиране

нито една снимка не ми зареди, но като общо правило ще кажа какво знам и аз - къна не се маха с нищо, чакаш да израстне косата и да изрежеш (чела съм мнения на фризьори), аз също съм се къносвала преди години и съм съгласна, че е така. Можеш да обезцветиш тъмна коса за да я направиш по-светла, но ще се наложи 2-3 пъти обезцветяване за постигане на около 3-4 тона по-светло (приблизително), рискуваш много да изтощиш косата си. Ако все пак избереш обезцветител, купи си до 30 volume, 40 е твърде силен и поврежда много! След първото обезцветяване остави до месец преди следващото, ако не можеш, то поне седмица, ако се намацаш 3 пъти за 1 ден рискуваш много да си изгориш и кожата на главата и да ти пада коса, а все пак целта е красива коса. Не си мажи корените с обезцветител, а само косата.
Когато правя радикални промени с косата си, винаги се доверявам на специалист. Отиди на фризьор и ако не можеш да си позволиш там да те боядисват, поне искай професионален съвет Чакаме резултати и обмисляй всичко внимателно.
Отговори с цитат