Виж само едно мнение
  #109  
Стар 18th October 2010, 04:33
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 1029
Доц.Джамбазов е един от малкото стойностни хора. Първо трябва да познаваш човека и после да го хулиш. Така е по-справедливо!Отиди, запознай се, поговори:после се запознай с работата му: поговори с хората, на които е помогнал: придобий лични впечатрления и реши какво искаш,а не по българси-да плюем дружно и в захлас.Тук не си пишем за да се впечатляваме, а за да си обменяме впечатления и преживявания.Не си длъжна да харесваш всички,но това не ти дава право на дребни и злобни подмятания. Извинявай!

хммм,бях при него-изобщо си изгубих времето.Нито каза,че може,нито че ще оправи нещата!Точка!
Намерих един наистина стойностен УНг хирург,който не само е перфектен специалист и оправи всичко в носа ми,но е и прекрасен човек.Нямам нужда да познавам джамбазов,щом на една консултация стоеше и гледаше носа ми като невижан инструмент
А ти вземи приеми,че той не винаги /както в моя случай/ се представя добре.Реалност го наречи.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат