Виж само едно мнение
  #298  
Стар 16th May 2010, 19:41
Yadosanata Yadosanata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от боряна христова
Цитирай:
Първоначално написано от fani_83s
Борянка, хирурзите подменят ПИП - прочети на предишната страница. В твоя случай не би трябвало да има никакъв проблем.
Аз имам Кк , и сега коя фирма ще ми даде нови импланти за да си сложа ,всяка една но срещу заплащане Динев толкова много ми говореше за безплатната подмяна на Пип , и аз ако трябва да съм честна за това си сложих такива импланти след малко ще напиша и писмо на Динев да попитам какво може да направи и той ...офффф
Боряна, аз чак сега разбрах, че проблемът с PIP всъщност ни е натресен от Жоакимсман & Динев Медикалс. Защото обещаваните гаранции и подмени са си тяхна идея, а не на фирмата производител. Те като вносители и лекарите - техните поддръжници, просто са искали да спечелят доверието на повече жени. Така или иначе PIP не съществува вече, но тук остава изцяло моето НЕДОВЕРИЕ!!! За тези, които не са загубили доверието си, Динев предлага, доставяните от жена му Arion-и, а другият иска търпение докато намери новата "марка спасител". Аз лично смятам да намеря своя Адвокат-Спасител. Успех на всички надяващи се!
Отговори с цитат