Виж само едно мнение
  #6  
Стар 24th March 2006, 15:52
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране Re: Имам ПРОБЛЕМ с ИМПЛАНТИТЕ ,които ми сложиха

Цитирай:
Първоначално написано от monika73
Здравейте,
Чакам го да се върне и ще поставя въпроса много сериозно.Но не издържам.Ще полудея наистина.непрекъснато ги гледам,сутрин.Горе долу добре,но вечер и от самолет се виждат неравностите.
Моля ви,пишете,ако някоя от вас е имала същия проблем или просто може да изкаже мнение какво е това и на какво се дължи..!
Благодаря!
Здравей!
Исках само да ти кажа, че се случва. Може да е неподходящ размер или неподходящ начин на поставяне... Но това едва ли те успокоява.

Ти вече си взела правилното решение - постави му въпросът директно и не му позволявай да се шегува. Притеснява те това и толкова!

Защо сутрин не е толкова явно ли? Защото си спала през нощта, те са се наместили по формата на гръдния кош, кожаа се е тонизирала и сутрин не е толкова явно. Но след като прекараш деня на крак гравитацията си каже думата, кожата се отпусне, макар и с микрони, защото тялото се настрои на вълна "почивка"... Личат повече...

Chujdata казва, че е рано, че по- нататък кожата ще се отпусне още. И е права. Може да станат още по- забележими. А за рано - рано, но не невъзможно... Това си е набръчкване на импланта, всички сме ги виждали вън от тялото как са способни да се набръчкат...

Да ти кажа - не се вторачвай. Не за друго, а защото дори да има вълни ти нищо не можеш да направиш . Лекарят ти трябва да види и прецени. Не бързай да се тормозиш преди да е дал заключение.
Провери видими ли са за други хора вълничките или само ти си ги забелязваш.

Горе главата!
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат