Виж само едно мнение
  #25  
Стар 4th June 2009, 06:28
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Богословова ми води консултацийте и аз изглупях че не раждах при нея ...но после си изсърбах попарата...
момичета имам приятелки които не са давали и лев някъде и са много доволни...

.
Да......... аз родих при нея.......и всичките ми познати и моя роднина я пратих точно при нея....... Много съм доволна....... Жената дойде дори по време на отпуска да ме изражда....При нея няма-хън-мън...страшно точен човек.А за пазарлъци и мародерстване да не говорим-абсурт....... Единственото което платих беше-180 лв за избор на екип и то на касата на болницата.......никога не ми е казала дай тука.....еди какво си....... И не само на мен В стаята после имаше момичета който горчиво плакаха.....примерно за платено секцио.....а са ги израждали с форцепс........защото въпросното светило......не благоволява да дойде още в началото........дори открито и се хилеше и подиграваше след това.......
А за Тина Киркова....... имам една позната която така и не са разбрали,че е била бременна с близнаци......(едното явно е починало още в началните месеци)...........и мъртвият плод така и не са го извадили........Чак след три месеца след раждането когато тя вече беше на крачка от смъртта....... са я изчистили
Отговори с цитат