Виж само едно мнение
  #9  
Стар 17th October 2011, 01:30
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от walking in new york Виж мнението
ужас
искаш да ми кажеш че и аз не тряа да си мърдам кутрето за жените за да ги впечатля и да съм с тях?
Искам да ти кажа, че не трябва да ти пука! Жените надушват отчаянието от километри, и не искат да бъдат с мъже, които им подгъзуват, защото това означава, че тези мъже ги искат на всяка цена. А ако един мъж прекалено си показва, че иска дадена жена, жената почва да си мисли, че поне класа над този мъж и спира да го иска..

Сега виж разликата - показваш никакъв инерес. Говориш с нея, все едно си говориш с магазинерката в супермаркета. Не й правиш комплименти. Не й подаряваш нищо! Не й предлагаш да я закараш до тях, дори не й предлагаш да я изпратиш до спирката. По никакъв начин не показваш, че ти липсва секс! Защото една жена не иска да прави секс, с мъж, който никоя друга не иска.

По този начин поне ще предизвикаш интереса й. Тя ще се запита защо не ти действа като жена именно на теб, ще я човъркне нещо вътре дали излъчва достатъчно сексапил.. и в момента, в който се усъмни, че може би не е достатъчно добра за тебе и ти вероятно правиш секс с по-красиви жени... е твоя!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат