Виж само едно мнение
  #10  
Стар 17th October 2011, 08:17
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

Nells малко измести темата, но е напълно права, от скромния ми опит с мъжете, съдя че много повече искам някой, който е безразличен към мен или поне не го показва, от колкото кученце, което ми лази в краката Колкото по-студен, толкова по-желан За да ме вкара един мъж в леглото не е нужно да ми сваля звезди-важното е да е себе си и да ми харесва, измислени герои не щем.Иначе чак такива огромни романтични жестове не са ми правили, пък и честно казано не си падам особено, предпочитам малки, но истински неща. Като например докато си бях на работа, гаджето ми дойде без да ми се обади и ми подари букет цветя/любимите ми фрезии/. Много ми стана приятно, защото от него това не съм го очаквала/хич не е романтичен, явно тогава го беше напекло слънцето, беше лято/ Ей такива нещица, които ти стоплят душата ги предпочитам пред материалните, но и с подаръци са ме изненадвали-много исках нов компютър и един ден, прибирайки се от работа без нищо да подозирам, го видях на масата, новичък, инсталиран всичко
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат