Виж само едно мнение
  #6060  
Стар 15th September 2012, 18:40
siyanabell siyanabell не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Стоянов. Не съм експерт, но ще ти кажа аз защо го избрах. Първо се бях спряла на друг доктор и за малко да се прецакам да се оперирам при него - видях едни цици, които много ми харесаха и реших че ще е той. Обаче добре че написах тук че съм избрала него и се намериха добри момичета, пострадали от него, които ми писаха на лични и като гледам малко след това снимки други на негови гърди направо изпадам в шок.
Събирам информация от доста години за мамоластиката, нагледах се на един куп гърди. И абсолютно без една забележка, всички момичета които ми изпратиха снимки оперирани при Стоянов, гърдите им бяха страхотни още след операцията. И се си казвах Стоянов си е Стоянов. След това слушах доста негови интервюта - той не е харесал и не се е доверил на ПИП още в началото, когато всички и особено Георгиев страшно много ги лансираха. Излезе прав, което означава че човека си разбира от работата и има точна преценка.
Оперирах се при него и получих точно това което си поисках като резултат. На петия ден след операцията, като отидох да ми сменят превръзката, ми свалиха сутиена и можех да ги видя - уау изглеждаха съвършенни още тогава. А иначе ме бяха предупредили оперирани при други доктори, че отначало да не се притеснявам, но до месец изглеждали ужасно докато спадали отоци и незнам си какво. Е не беше така.
Е , поунесох се, но дано да съм ти била полезна. Довери се на доктор с най-малко грешки и оплаквания. Това е.
Shoki, blagodarq mila.Vchera se vidqh I s dvamata I produljavam da se kolebaq, no ti blagodarq za pomoshtta.