Виж само едно мнение
  #4324  
Стар 19th December 2018, 09:29
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Svett Виж мнението
Благодаря Шоки, и аз изчетох каквото можах и снощи и аз реших Ильо Стоянов, дано с годините минали от последните коментари да не се е влошило качеството. Запазих час за преглед чак за средата на април, толкова много записани, а никой не споделя нищо
Обаче имам едно друго голямо притеснение искам някак си да не се забележи рязко промяната, мисля да сложа не твърде много кубици, просто да изглеждат нормално и естествено. Но тук където живея подобни процедури не се приемт много добре. При вас колегите и приятелите видяха ли веднага разликата, как реагираха?
С годините и с толкова много практика според мен качеството не само че не е паднало, а напротив, покачило се е.
Иначе и аз не исках големи гърди и моите са от по-малките. Също държах да стоят колкото може по-естествено. На консултацията при доктора отидох със сутиена с подплънки, който носех до момента и му казах, че това е размера който искам. От гледанията на хиляди снимки най-ми допаднаха гърдите на една мацка правена при Стоянов - кръгли, нисък профил. Казах му, че са ми харесали те, той ме измери и каза, че ще станат и на мен. Направи гърдите ми точно както си ги представях. Въобще не личи когато се съблека и гола, че гърдите ми не са естествени. Никой не разбра, че съм слагала импланти. Баща ми и до ден днешен не подозира, а операцията ми беше 2011г. Споделих само с две уж приятелки и от там вече се разбра от целия град. Аз живея в малък град. Е, всяко чудо за три дни. Като цяло и тук не се приемат силиконите добре, но хич да не ти пука. Важното е ти да се чувстваш добре, защото съм абсолютно убедена, че ако естетичните процедури бяха евтини абсолютно всяка жена би се подложила на такава нищо, че ги плюят.
Пожелавам ти успех.
Отговори с цитат