Виж само едно мнение
  #415  
Стар 27th June 2012, 14:07
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от roksett Виж мнението
Да се запознаем , Ели, за да опровергая твоите съмнения !!!Все пак човек може да е доволен и от някой различен от тези ,които вие тук прехваляте и които ви докарват до 2-3 реоперации и пак ги хвалите !!! С персонала се запознах на операцията- и толкова.Но все пак държа да подчертая ,че вероятно съм жената с най-голяма възраст тук, подложила се на тази операция--на 48 год съм- и затова погледа ми за нещата , за всичко тук е доста по-зрял и различен от вашия.За своята възраст изглеждам отлично, но направих тази стъпка като глътка въздух или капчица тонус в живота след като миналата година загубих съпруга си след 30 год. брак, това е ...Желая на всички тук да са щастливи и доволни със своите нови придобивки,да им донесат мир и спокойствие със себе си и още повече любов с най- близкия човек,защото сам човек е половин човек--ценете човека до себе си !!!!!
Здравей!!! Да се запознаем.Мисля,че твърде малко време е минало от операцията ти и е трърде рано и прибързано да раздаваш рекламни брошури(дори за твоята възраст би трябвало да подходиш по улегнало,мисля) И 2-ро ВсеКи хирург има и свойте грешки,дори и най-добрия това незначи ,че трябва да си толкова категорична за другите.Не знаеш годините на всички и от теб не почва топлата вода(относно по-зрелият ти поглед) Иза това ,че някой минават на реоперация ТЕ нямат вина..понякога късмета изневерява......Със здраве да си ги носиш...и съжалявам за загубата ти....
Отговори с цитат