Виж само едно мнение
  #395  
Стар 4th May 2013, 10:31
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
Това е бъзик, хора!!
Пак някой размътва водата от скука, да ни гледа сеира.

Ако беше реален този пост и най-вече ако разбираше от пластика и изобщо от женска красота, тоя смотаняк щеше да знае, че това момиче е всичко друго не не и натурално! От хеликоптер си личи ринопластика, и то дори не много изпипана такава.
Миската в горния му пост също е с рино, а се съмнявам за импланти в гърдите също. Да не говорим за зъбите, които или са корони, или фасети!
Нищо, ама НИЩО!!! не разбира тоя нито от жени, нито от хирургия.
И най-вероятно всички жени, които си мисли за много естествени и натурални, са просто с много добри пластики.

Още повече, че дори да е мъж, със сигурност има гей наклонности, защото няма 100% мъж, който да харесва скенджали. Само моите приятели гейове се захласват по жени без извивки...
Далече съм от твърдението, че малките гърди не са хубави. Но още по-далеч съм от твърдението, че големите не са хубави.

Сори, че връщам темата. Просто мн се дразня като се излее толкова злоба, на едно място, което през по-голямото време е изпълнено с позитивизъм. И само тук не вирее женската злоба. Ако се появи , много бързо изчезва, защото не се толерира. От богатия си житейски номер знам, че единствено красивите жени не са злобни и завистливи. Не ние сме комплексирани, а този бликащ от омраза индивид. Независимо от пола му!
Нелка, както беше писала Лилян - много обичам като пишеш много.

Последно редактирано от ina.ina : 4th May 2013 на 12:02
Отговори с цитат