Виж само едно мнение
  #2502  
Стар 26th November 2011, 18:12
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
Unhappy

На мене времето все не ми стига ,но когато имам проблем чудно как все намирам време да потърся мнение във форумчето ...

Нека ви се оплача пак дано да ми олекне малко,след стреса снощи които изживях,дано не се случва на никоя от вас да види как гърдата и си е променила формата .....и да не знае как да реагира....ужас....

Бях чела във форумчето за случай на обращане на инплантанта,но не и за чувството и страха който изпитваш във момента.Със думи е сложничко да се опише,повярвайте.

Всичко си беше страхотно при мене,въпреки ,че още от самото начало лявата ми гърда беше по отпусната от дясната.Дясната като ли че беше по ,как да се изразя,по стегната и инплантанта не се движеше както при лявата.

След 6 м. поне вече бяха еднакви ,въпреки ,че като галя лявата имам чувството ,че между инплантанта и кожата има нещо като течност...Както и да е...
Вчера докато бях в банята на лявата инплантанта е обърна но наполовина и формата която придоби беше отвратителна !!!!! От шок в първият момент само гледах и след това леко с движение на ръката незнайно как я наместих.Ще ви се стори ,че ви разказвам филм ,но сега се питам какво следва от тук насетне?

Направо се хващам за главата,и първото което ми идва на ума е финансовата страна на нещата,а второто задължително ли е втора операция или може на се извърши стесняване на джоба със манипулация?