Виж само едно мнение
  #10  
Стар 17th April 2013, 15:11
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
Smile

Аз съм оперирана от Тепавичарова (преди 8 години), с твоите стартови параметри съм, имплантите са 255 сс. И аз имам около 2-2-.5 см разстояние между гърдите и в началото и мен ме притесняваше, защото си въобразявах - заради снимките на голи хубавици в дамските списания и нета - че хубавият бюст няма такова разстояние, че винаги едва ли не едната цициа е залепена за другата. Обаче реалността е друга, всички цици имат разстояние, а уж нямат само жените с огромните виснали цици (и те го имат, обаче от "огромност" не се вижда, покрито е).

С годините след операцията (вече съм на 46 и все още не съм в менопауза) от чашка С станах чашка Д и изглеждат още по-естествени - а твоята чашка също е С, просто си още на първите спедоперационни сутиени, те имат цел да притискати затова си Д. Когато съм със сутиен, разстоянието е максимум 1 см.

За да си преставиш образно кое е по-красиво: със или без разстояние, е достатъчно да погледнеш деколтетата на Галена и Илиана Раева от журито на Денсинг старс. И двете са пищни. но на Галена разделените кълба определено изглежда по-добре.
Отговори с цитат