Виж само едно мнение
  #2  
Стар 24th January 2012, 18:36
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Много съжелявам да чуя това!

Аз имах мамопластика при Стоянов преди 2 седмици и за сега съм доволна. Но аз съм си патила от пластични хирурзи и отидох на тази операция в очакване на най-лошото. И не вярвам в най-рекламираните, от такъва съм си патила. и определено не избрах Стоянов заради постоянното му присъствие в медиите, а по други критрии. Не мога и не искам да го хваля, не разбирам хора, които си прехвалват хирурзите - това наистина може да подведе някой. А всички знаем, че и най-добрите правят грешки. Предстои ми още една операция при него и се надявам отново да съм късметлийка. Защото нека сме релисти - май всичко опира до късмет...

Кога ти беше операцията? Какво ти каза той за асиметрията? До колкото разбрах много момичета имат аиметрии от начало, но после гърдите улягат. Дори много големи асиметрии съм виждала да се заличават до 6 месец. Но те разбирам - когато е на тебе изпадаш в паника.
Ако искаш прати ми снимки за да си изкажа мнението, аз също ще ти пратя.

И още нещо - Стоянов не е от любимците на форума. Ако четеше тук редовно щеше да знаеш, че има момичета , които не са оставали доволни от него. Аз бях наясно с това, когато го избрах.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат