Виж само едно мнение
  #9  
Стар 25th January 2012, 17:43
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Надявам се ,ако е реален човек нещата при него да се оправят и всичко това да се дължи на депресията и стреса покрай операцията.Аз непосредствано след мойта бях недоволно и от избора и от вида и от още много неща от Н€Горгиев.Сега година по-късно ,мога да кажа ,че се е справил добре.Но ,хора дайте си сметка ,че като хвърлите една такава бомба/защото за някои от мойта кръвна групанещо такова би ми звучало точно като бомба/ трябва да се обосновет и най-малкот ода продължите дискусията.Мен лично много ме стресираха ,коментарите на Мариса непоседствено след операцията при Н.Г./въпреки че признавам ,че при нея чисто визуално наистина имаше повод за такива/ но и на мен ми повляха а сга си давам сметка ,че при мен не е имало повод.
Надявам се да е спам Така ,ще е най-добре за спокойствите на всички пресни и на тези на които им предстои операция при него.Пък и винаги ми е ставала супер мъчно за хора с неуспешни операции и незадоволителни резултати.Искрено се надявам да нямя такива сучаи,но за съжаление се случват,но хубавото че в голяма част нещата са поправими Друг е въпроса за психическия товар от дна нуспешна операция!
Отговори с цитат