Виж само едно мнение
  #15  
Стар 12th March 2019, 16:29
Kuma Lisa Kuma Lisa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2018
Мнения: 27
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от malinka21 Виж мнението
Интубирали са ме , след като съм заспала. Два-три дни доста ме боля гърлото, първият ден можех да приемам само вода, от всичко друго болеше и щипеше при преглъщане.Аз и друг път съм била под обща упойка и пак нямах проблеми след нея. След епидуралната, с която раждах, ме цепи глава нечовешки една седмица, освен това бях в съзнание, си усещах операцията и болеше.
Всичко е до ансетезиолога според мен.
Както писах по-горе, едно че нямам страх от пълна упойка, второ, че ми понесе супер анестезията. При моите зверски болки, само ми липсваше и едно повръщане и виене на свят.
Гърдите ми изглеждаха страхотно след операцията. Очаквах да са много високо, както съм чела, да са сини и пр., но нямаше нищо такова. Изглеждаха си супер и понеже моите са анатомични, среден профил, изглеждаха толкова естествено, все едно са си мои.
Изписаха ме с лента и сутиен. Лентата ми беше поставена грешно и докато се ориентирам в интернет как се поставя, ми причиняваше допълнителна болка и дискомфорт. Аз я махнах на втория ден, защото не искам да слизат. Със сутиена съм денонощно, макар и той да ми стяга и не ми е удобен така, както е при другите момичета . От понеделник мога да не го нося през деня, но 4 месеца трябва да спя с него.
Биеше ли си инйекции за разрейдане на кръвта след операцията ? аз току-що разбрах за пурви пут че трябва това да се прави
Отговори с цитат