Виж само едно мнение
  #17  
Стар 14th March 2019, 09:17
Kuma Lisa Kuma Lisa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2018
Мнения: 27
По подразбиране

Здрасти Кристин,
за съжаление в този сайт напоследък няма толкова активност, колкото ми се иска, така че може и да не се намери някои който да ти отговори. Възстановителният период зависи много от това дали импланта е под или над мускула, очевидно под боли много повече и възстановяването е по-бавно. Също зависи тялото ти колко цц може да поеме и колко точно ще се насили мускула.
Кажи кой ще ти ги прави, колко кубика, под или над мускула, колко тежиш и колко си висока защото тези неща са доста определящи.

Инче аз мисля че избрах моя лекар, ще се оперирам в Турция, отношението им е невероятно, което за тях е норма, а при нас е доста претупано... Толкова време ми отделиха толкова неща ми обясниха, и няма извинание че били много заети - хирурга ми прави 5-7 операции на ден и въпреки това асистента му отдели време да се консултира с него, да му покаже мои снимки и 4 дни си писа с мен, имам уреден трансфер от летището, 6 дни престой в 4 звезден хотел в Истанбул и всички изследвания включени. Очарована съм от тях, резултатите, които ми показаха са страхотни също.
Отговори с цитат