Виж само едно мнение
  #21  
Стар 14th March 2019, 12:29
Kuma Lisa Kuma Lisa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2018
Мнения: 27
По подразбиране

Мисля че си ги имат в болницата и ги поручват редовно, щом този лекар прави по 5-7 операции на ден.. май си трябва хахах... Иначе аз от самото начало му казах на този че искам 450цц анатомични импланти показах му и снимки на това което искам и също ме помоли за снимка на моите за да може лекаря да види разположението на кожата и гръдния кош. Казаха ми че няма проблем, може да стане и много хубаво ще седи. Мисля да ги направя в края на април и след това ще кажа как е.

Най-много ме учуди как работят с Ментор - Алерган, които са едни от най-скъпите и добре импланти и цената им е толкова ниска. В този форум толкова съм чела как изкарват хирурзите които имат по-ниски цени че работели с боклуци, а не е така, цената дори и на най-добрите импланти мисля че не е повече от 1000 евро. Че и отгоре на всичко и в хотел ще седя една седмица Може и да е от евтината лира де, но все пак се радвам че ги открих защото от толкова четене, мнения и консултации почнах да оставам с едно много неприятно и напрягащо чувство при мисълта за операция при някои наш хирург.

Умирам от страх от анаестезията обаче хахаха имам чувството че като дойде време и ме сложат на масата ще почна да рева и да искам да си ходя .....
Отговори с цитат