Виж само едно мнение
  #17  
Стар 12th April 2006, 12:57
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sladkatony
Здравейте !
Вчера бях на консултация при д-р Н.Г.
Отново му зададох въпроса за набръчкването на имплантите . Та след известно колебание, той ми предложи възможност за решение на този проблем (въпреки, че той твърди, че ме е предупредил за такива последствия, но аз и приятеля ми с когото бяхме заедно на консултация, сме убедени, че не е така) . Според него е възможно, след около 6-7 месеца да се подложа на втора операция (както той самия каза, изцяло за негова сметка) , като идеята и е при отварянето на гърдите(през същете разрези) просто да се опъне долния слой от тъкани, което според него (не е на 100% сигурен) би трябвало да подобри визията на гърдите ми.
Какво ще кажете за такава интервенция, запознати ли сте с подобно нещо ?
Е, май се поразприказвах
И аз мисля,че трябва да се посъветваш и с друг хирург!!! И защо тази евентуална операция трябва да е след 7 месеца??? Дотогава така ли ще си ходиш? Незнам мила,не искам да те притеснявам ама аз голям го ядох доверявайки се на подобните приказки на мою първи " хирург ", та като пострадала мога да те посъветвам да не отлагаш и веднага да потърсиш мнението на друг хирург,ако имаш възможност дори на двама!
Стискам ти палци всичко да се оправи!
Отговори с цитат