Виж само едно мнение
  #8  
Стар 12th May 2008, 10:45
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

ilski, много красива, чаровна и ненуждаеща се от отслабване ....Но..., като си си решила, ще се подкрепяме !
maroon, щом е от токовете, дай ги насам, моля...И моите всичките са по 10 см, ама таквъз ефект не съм постигала нивгаш !!! Прекрасно изглеждаш, затова отслабвай разумно!

as74, за проблемите с 00 ... И аз имам страхотни проблеми с това, овесените трици не ми помагат никак... Имай предвид, че протеините се усвояват в много голяма степен от организма и няма какво много да се изхвърля, но все пак задържането е мноооооооого опасно и не бива да се допуска за прекалено дълго време. Тъй....Mucofalk orange фибри ми изписа гастроентеролог, пият се по две на ден...(прахчета, разбърква се с течност...аз ги пия с вода). Помагат, само че ми се подува зверски коремът от тях. Дуфалак също е безвредно средство за справяне с обсъждания проблем... ..И двете обаче трябва да се взимат редовно и ефектът не е на следващия ден...Може да се взимат заедно, едното не изключва другото. Това са неща, които можеш да пиеш дълго време.....За ЕДИНИЧНИ и КРАЙНИ (в никакъв случай редовно) случаи можеш да ползваш свещички - Eva Q май се казваха, сестра ми е много доволна от тях, били по-добър вариант от Бизакодила например. Клизмата също не е нищо страшно. Обяснявам подробно, защото и аз винаги съм имала този проблем...Да не говорим какво става, когато съм на някаква диета... Случвало ми се е да не ходя 10 дена до WC, въпреки триците всяка сутрин, слабителни чайеве, капки, всещички, хапчета и какво ли още не.... Много е опасно това, затова не трябва да се допуска.
Уоу, доста време отделих на едно.... . Както и да е..., да се надяваме, че някой ще извлече полза от написаното .

Аз днес съм на яйца и риба. Еличке, няма да се бичувам с 10 дни ЧП, но може да започна с 2-3 особено чисти П..., т.е. без млечни. И съм решила тоя път ама никакви филета, готови пържоли, консерви и т.н. Дeбеланка е права, че и комбинираните подправки трябва да се ибягват....Ама не пишеше ли мосю Дюкан, че може да подправяме с бульон???? Все пак ъс солта не бива да се прекалява, това го знаем...

Алегричка, моите "забягвания" през уикенда се дължат на факта, че трудно сядам пред PC-то вкъщи..... през седмицата съм непрекъснато пред монитора, та почивам малко събота и неделя....Но пък мислено съм с вас... !

Дебеланке, ще се справя с готвенето... ..По-скоро проблемът е, че ми е хубаво да седнем на масата с мъжо, да хапнем нещо Скусно и да си поговорим...Е..., може и да не си говорим... ... А той милият, като съм на диета, не се оплаква, въпреки че съм леко зла и цяла седмица яде едно и също (един голям гювеч и пълна тенджера (под налягане ) пилешка супа от един човек бързо не се изяждат )...Аз само воля да не плщскам да имам... , пък ще намеря начин всички около мен да са доволни... !

lilito_84, 7 кг. звучи супер... ...Честито!!!

svidna, и ти си супер, няма да се отказваш !!!

Аз бях махнала..., хм да видя...6.5 кг..., ама ще ги махам пак май... .не смея да се кача да видя какво е положението...., ама по дрешките усещам... .. ..

Някой каза за режим 5/2.....5 дена отслабвам.., 2 дена качвам ....а аз съм на него май от доста време ...(че и 2/5 съм карала ...)

Еличке, няма проблем с добавките...Пробвай с някакви тонизиращи чайове...черен, зелен, ройбос....Да не си настинала и затова да нямаш сили???

3 часа го пиша тоя пост...Да взема да го пусна най-накрая ли...?

Целувки на всички заслабващи мацки!!!
Отговори с цитат