Виж само едно мнение
  #13  
Стар 5th July 2006, 09:00
Astela Astela не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 359
По подразбиране

Мога да ви дам две страхотни рецепти,които се приготвят бързо, а резултата е адскиии вкусен.

Рецепта 1:Пилешки гърди обезкостени,около 3 броя,се нарязват на къс4ета и се запържват,до златист цвят.Прибавят се един буркан мариновани гъби,също нарязани,слагате подправки-босилек,4ер.пипер,каквито си пожелаете.След като сместа се запържи добре,се слага в стъклен огнеупорен съд,така наре4ената йена,като се реди по следния на4ин:пласт от сместа и отгоре топено сирене,после пак пласт и отгоре пак топено сирене и накрая кашкавал.Пече се,докато се запе4е кашкавала.Не забравяйте,4е йената трябва да се сложи в студена фурна,за да не се спука.

Рецепта 2:Нарязвате около килограм картофи на куб4ета,слагате ги пак в йена,малко подправки,малко вода на половината на съда и ги слагате в микровълновата за около 20-30 мин,като разбърквате през 10 мин.Като ги извадите,те ве4е са сварени.През това време запържвате ситно нарязан бекон(шунка,филе) с 1 глава ситно нарязан лук.КАто се сварят картофите ,прибавяте бекона,слагате пак топено сирене,само 4е този път само отгоре и пак в микрото докато се стопи сиренето.Като го извадите,го разбърквате да се омеси хубаво и може да добавите и кисели краставички.

Това е..Мъжа ми ме заобича още пове4е след като му ги сготвих тия нещица)
__________________
Ти си бурята в сърцето ми,
която преобърна целият ми
свят,когато ме прегърна ти!
Отговори с цитат