Виж само едно мнение
  #18  
Стар 2nd January 2009, 12:29
Аватара на Macinka
Macinka Macinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 3
По подразбиране akne

Цитирай:
Първоначално написано от Тайна
Вижте тук: Лазерно Лечение на Акне с iClear XL от CureLight http://www.vita.bg/zab.php?zab=144&k=41 Звучи доста добре, моля ако някой си е правил такива процедури да пише дали е доволен

Здравейте аз имам акне от много години и с колко ли неща не съм пробвала и при колко много лекари само съм ходила немога да ви опиша но нищо.....ходих при Катя Паскова както четох други коментари тя няма отношение към клиентите поне според мен де.....ако види че носиш маркови дрехи ще ти обърне много внимание но иначе само ти изписва кремовете и това е....е да изписа ми 2 гръцки крема от които 6 месеца се мазаах и ми мина единия е Brevoxyl а другия Airol които са ефтини единия беше 2 евро а другия мисля че 4 евро...но не беше достатъчно от тези кремове и тя каза след 6 месеца да отида че ще ми прави химичен пилинг и нещо си друго там...но също като прочетох какво пишат за нея че го е правила за 10 минути и се отказах и реших да опитам този лазер iClear XL, защото в сайта на клиниката пишеше много хубави неща за него.....и както разбрах лазера го ръководи д-р Динев и отидох при него да ми каже колко пъти да ходя и да ми изпише лекарства....и той даже не ме и погледна най-малко пък да ми назначи изследвания, направо взе един лист и започна да ми рисува от какво се е получавало акнето и ми изписа някаква козметика която е за нормализиране на мазната кожа...ж нея никъде не пише че е за лечение на акне....както и да е ходих на този лазер 8 пъти и никакъж ефект...само малко порите се затвориха...ама много малко а пъпките си излизаха още ...а д-р Динев ми каза че не ми е толкова зле лицето и че от 8 пъти с лазера ще е достатъчно......и аз на седмия път си запазих час за доктора да ме види че не минават....и само влизам и му казвам те не минават....и той се чуди какво да ми каже....само казва ами ще трябва да се ходи още около 10 12 пъти....аз не отидох защото не вярвам да минат.....и този лазер е пълна лъжа......но една съседка имаше пъпки, тя не беше толкожа зле и я питах какво е ползвала за да и минат и тя ми каза нищо, само ходих на солариума.......а и друг ми беше казвал че от него минават ама не вярвах и сега започнах да ходя вече 2 пъти и пъпки не ми излизат той наистина изсушава но мисля че ще има ефект от него.
Отговори с цитат