Виж само едно мнение
  #1  
Стар 24th January 2012, 18:14
Bella2 Bella2 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 3
По подразбиране Д-р Ильо Стоянов - търгаш или лекар?

Аз загубих вяра в Бг хирурзите след една крайно некадърна операция при Д-р Ильо Стоянов . Защо никой не споделя лошите операции с имена,така щях да се предпазя. Сега съм нещастен собственик на две асиметрични гърди - нищо по тях не е на мястото си!!! Ареоли,зърна,големина - срам ме е да се съблека. След две деца и кърмения тои успя да направи това,което природата не ъспя - да ги съсипе!!!! Доверих му се - рекламата,взима наи-скъпо,статиите и като една патка попаднах в капана. Не само крайният резултат ,но и усложненията,лекарствата,д ве седмици на легло - дойде ми в повече!!! Как да вярваш на Бг хирурзите,страх ме е да легна под скалпела ,за да ги поправя. Мислех ,че попадам в бутикова клиника,а минах през конвейера на завода за силикони на Д-р Ильо Стоянов!!!!! Не ми остава друго освен да изплача болката си и да се надявам ,че други не биха направили моята грешка... Оправдана ли е рекламата на такива лекари,кой ги контролира и санкционира?????!!!!!!! Защо никой не говори за тях????!!!!!!!!
Отговори с цитат