Виж само едно мнение
  #7  
Стар 25th January 2012, 00:18
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
Въх ма, НелЕ това откъде го измисли ?

Ако е до късмет, защо избираме докторите с месеци (а някои от нас с години)
Страх ме е да застана плътно зад избора си, що се касае до хирург. Нямам пълно доверие на никой. И най-"големите" имат издънки, и най-некадърните имат страхотни резултати. От нас се очаква да изберем този, с най-малък процент издунки.. И от там нататък всичко е Божа работа...

Иначе при Сердев съм ходила.. Точно когато беше най-рекламиран, по времето, в което нямаше форуми и интернет, и провинциалистите вярваха, че всичко, що е на телевизора, е добро..



Ако мацката изчезне, и не се обоснове, аз лично го приемам за спам. Предстои ми втора операция при Стоянов и последното, от което имам нужда е червея на съмнението. Има и момичета, които са съвсем прясни от него и те нямат нужда от драми и притеснения в момента.
Ако докаже, че наистина е некадърно оперирана и доктора не заема никаква адекватна позиция по случилото се, аз ще съм първата, която ще го заклейми! Ако ли не, го игнорирам този пост.

Винаги, когато не съ била доволна от нечия работа, доказвам снимков материал, и оставям другите сами да преценят имам ли право. Понякога съм имала, понякога не.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат