Виж само едно мнение
  #12  
Стар 16th February 2007, 22:09
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natalei
Celine, не знам на какви докторки си попадала, но са за убиване. Ще ти дам телефона и името на докторката, която мен ме оправи без антибиотици, наистина те приема на сериозно и е много внимателна. Нямам го в момента, като се прибера в къщи ще го потърся, дано го намеря, защото беше много отдавна. За всеки случай и за свое успокоение си пусни едно изследване на хормоните. Като ходих последния път ми каза, че трябва да се намери първопричината на проблема преди да се предприемат някакви мерки и съм абсолютно съгласна. Аз бях много зле, направо ме беше срам да се покажа навън, сега няма и помен от пъпките.
да, абсолютно съм съгласна с теб. аз също имах проблемно акне и си пуснах хормонални изследвания, които обаче бяха за точно определени хормони, по препоръка на гинеколожката ми и аз много стриктно спазих всичко. при мен проблема с акнето беше именно на хормонална основа и започнах да пич разни хапчета,които помогнаха но ми останаха белези, с които сега се боря.
Just me,затова те питам какво имаш предвид като петна - белези ли? аз днес ходих на първа процедура за премахване на тези белези - с гликолова киселина си направих пилинг, но след консълтация с козметик - дерматолог.
ако те интересъва ще ти пиша на ЛС да не правя реклама тука .
Отговори с цитат