Виж само едно мнение
  #1579  
Стар 26th February 2015, 08:48
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Лилит, не се коси, хубава си :*, търпение, по-фините детайли ще са видими след време Надявам се да отшуми скоро зъбчето, аз нямам проблеми там. Чела съм за болка в зъбите от интубацията или ако има разрез през небцето, но при нас не е така. Пиши какво казва зъболекарят

Мика27, все едно себе си чета- крив с дупка вдясно. Шашна ме с това възпаление, как се познава дали имаш? Някакви признаци? (Асенов не е доцент

Въобще колкото повече чета, се убеждавам, че Асенов се учи върху нас, до голяма степен е въпрос на късмет как ще се събудиш. Затова трябва да пишат такива като мен. За да се знае, че има и такива резултати, не само естетически неприемливи (меко казано при мен), а и функционално неуспешни (което не би трябвало да се очаква особено от УНГ).

Всеки трябва да прецени доколко и дали иска да рискува с лицето си. Ако преди аз да реша имаше и един активен с подобни проблеми, за мен щеше да е достатъчен, за да си го спестя. Защото няма значение какъв е % неуспешни и недоволни, когато си от тях, за теб е 100% мъката и ужаса. Избиращите трябва да знаят, че има риск- когато го поемеш съзнателно е друго, може би и по-лесно би приел, ако се случи на теб.

Към доволните- не препоръчвайте така смело някой лекар- хората се подвеждат, очакват 100% успех, а гаранции няма никъде.
Ако знаете, че има и такива като мен, информирайте и бъдете безпристрастни, за да не превръщаме темата в рекламна, за да не се оджафкват недоволните и те да спират да пишат или да си комуникират само на лични. Ако трябва да има някакво противопоставяне, пациентите винаги трябва да сме от един отбор.

Към избиращите- прочетете за лекаря, интересувайте се от образование, стаж, продължителност (няколкодневен семинар, месеци, години), насоченост (общо с естетичната хирургия и т.н) , говорете с оперирани, вижте снимките, вижте се с лекаря, направете информиран избор!

Последно редактирано от DanKem : 26th February 2015 на 08:55
Отговори с цитат