Виж само едно мнение
  #13  
Стар 18th May 2005, 15:56
Аватара на Paradizio
Paradizio Paradizio не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: Sofia
Мнения: 71
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.Абе квото станало - станало, аз друго искам да те питам - защо се чустваш длъжна да плащаш на всички данак "обществено мнение". Ако ти плямпат зад гърба - майната им! Явно не са ти токлова близки. Според мен обаче повече се притесняваш не от това, че старите ти приятели ще разберат, че не носиш 2 кила млеко в блузката, а от това че си свикнала мъжките погледи да ковът върху тебе като минеш и сега ти е кофти че ще трябва да се простиш с тия мълчаливи комплименти, поднесени с влажни очи и оголемени зеници. Ако е така - тъпо. Истината е, че най-хубавият секс през живота си съм правил с жена, която съсвем не бих сложил в графа "цицорести". Още като я видях обече, вече бях сигурен как ще свърши всичко и колко много няма да съжелявам. Последното нещо което загледах у нея бяха циците (можеби защото ги и нямаше де), но мисълата ми е, че имаше 1001 неща които ми направиха много по-силно впечатление от това че няма цици. Открии поне 10 твои качества които знаеш че притежаваш и те карат да се чустваш жена, покажи ги смело и никога няма да имаш проблем с мъжете. Поведението и маниерът с който общуваш казват много повече за теб в леглото от който и да е сантиметър, постарай се да се чустваш жена и мъжете просто ще ти се залепят като ваденки.
__________________
всяка крачка напред е следствие на шут отзад
Отговори с цитат