Тема: VitaSlim Light
Виж само едно мнение
  #15  
Стар 28th May 2011, 09:29
gluhcho gluhcho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 1
По подразбиране за VITASLIM LIGHT

Е аз ще ви разочаровам всички сега,дaно мине меннието ми тук ,ама ако ли не аз ще го пусна по всички останали форуми и по тези на аптеките особенно.Не съм ползвал продукта 3 месеца но пия вече 8 опаковка и горе долу по предписание 2 капсули сутрин преди ядене 2 капсулки на обяд преди ядене и 1 час строго спазван,а вечер пия една капсула но не вечерям като за профилактика.Една опаковка ми стига за 6 дни , утре правя 48 дни и нямам никаъв ефект ,апетит си имам все така а с килограмите не съм мръднал.Ако някой по компетентен може да ми даде адекватен отговор,моля.Таблетките са много хубави от към търговски вид не са вредни но ефект никакъв.Компанията пройзводител е истинска но маркара VITASLIM се пародава само в България.Някой добре забогатява в момента на гърба на хилядите желаещи да отслабнат един курс струва изчислете сами.90 дни курс на лечение една опаковка стига за 5 дни 18 опаковки ви трябват цената им е от 14,50лв до 18лв всяка Аптека продава на различна цена,и така най-евтиния вариант е 14.50 х 18 = 261 лв.
Е успех на всички започващи с курса на ОТСЛАБВАНЕ.А Манчева едва ли го е опитвала този продукт.
Отговори с цитат