Тема: VitaSlim Light
Виж само едно мнение
  #17  
Стар 10th June 2011, 21:34
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от martinella98 Виж мнението
Здравейте, понеже не намерих тема за тях (а може би не съм търсила многозадълбочено), някой ползвал ли ги е? Те се препоръчват като действащи най-ускорено.
Пия ги вече 10 дена, а кантара не мърда. В комбинация сутрин карам колело по десетина минути, 10 часов работен ден само на крак + стълби, хляба съм го ограничила до минимум, опитвам се 8и сладкото, но все още ми е трудно.

Наблюдавам обаче, че след прием започвам да се потя. Видимо сякаш бедрата са започнали да се стягат, но бюста си ми стои все така огромен. Последната половин година даже е наедерял, а съм минала пубертета и не би трябвало, сега и чашка D често ми е малка. А това може да е красиво, но си тежи бая, и там почти никога не отслабвам.

Та някой ползвал ли е VitaSlim Light и какво е действието. Нормално ли е след 10 дни да не съм свалила и килограм?
За хранителната добавка не мога да ти дам мнение, но на големината на бюста влияят най-вече хормоните. Няма как със свалянето на килограмите да намалиш бюста си, а ако отслабнеш рязко и доста ,единственото което със сигурност ще постигнеш е увисване на бюста. Все пак жени с големи бюстове няма да ходят да си правят пластична операция за намаляване на бюста ако имаше как да го намалят с хапчета и диети.
Отговори с цитат