Виж само едно мнение
  #4  
Стар 22nd June 2012, 09:22
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране

Благодаря за отговорите Ами.. аз съм далеч от мисълта, че като вървя по улицата, хората си казват: "Ей тази какво грозно лице има" ) Напротив, и така има много хора, които ме харесват, които биха ме сметнали за луда, ако знаят за терзанията ми ) И така мога да си живея естествено, не е болка за умиране, ама пусто... Нали всички интервенции, които правим, не са животоспасяващи така да се каже, нали го правим, за да станем по-красиви, с повече самочувствие и т.н. Разбира се, че това, което в моите очи е грозно, за друг може да не е. Ето например сегашният ми приятел харесва малки гърди и неведнъж ми е казвал "Ейй за какво си го сложила тоя силикон". Само че аз самата не се чувствах добре с плоските цици... Да, наистина уголемяването на бюста, ринопластиката са много по-често срещани интервенции, тях намираме за "нормални". Затова исках да повдигна този въпрос, тъй като едно нежно и фино лице до голяма степен би променило цялостния вид... А не е коментирана тема изобщо.. Все пак като изключим психолога, някакви други предложения?
Отговори с цитат