Виж само едно мнение
  #73  
Стар 28th October 2009, 09:57
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Цитирай:
Първоначално написано от valq
аз имам вече две ринопластики зад гърба си
Валя, а при кого беше първата? Явно когато първата е несполучлива, пораженията наистина се оправят много трудно и рядко само с една операция.
Ами първата беше преди ... 10 години. Не си спомням името на лекъря, но беше във Варна във Военна болница, мисля че беше началник на Лицево-челюстна хирургия. Ама каква полза- то и втория път пак същото, ама в София. Както и да е. Проблема е, че при втората ваобще не са оправяни щетите от първата, ама хич не е пипнато там! Само ми изряза гърба на носа. И затова все се надявам, че ... че ще попадна на някой, който мисли като мен. Защото това е нещо като да ходиш на фризьор- казваш му какво искаш, а той прави това, което му допада на него или което си мисли, че си искал. Само дето косата после пораства, а носа не! И сега умирам от страх и притеснение! Преди да се оперирам при Цветков си мислих, че каквото и да ми направи по-зле няма как да стане! Сега, обаче, знам- винаги може да стане и по-зле! Затова е много важно да уцелиш човека! Мисля, че това е най-важното. И затова малко се разочаровах от Джамбазов- защото той дори и да е най-добрия хирург на света- ... просто не мисли като мен! Т.е. виждането му за красиво не е като моето, а едава ли някой лекар ще направи нос, който не му харесва само защото пациента е поискал това!
Отговори с цитат