Виж само едно мнение
  #35  
Стар 11th March 2012, 11:52
swat4081 swat4081 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 2
По подразбиране

Вярно е, че този метод се прилага от поне 5 години насам, но аз не знам кои са другите специалисти освен Юрий Николов, които я прилагат (но знам, че има). А в интерес на истината постоянното запушване при мен беше в следствие на хронично удебелената лигавица. Синуита не беше постоянен, а само при възпаление (най-често от вирусни инфекции). Полипите пък се появяват в следствие на дългогодишните инфекции в синусите и задържането на бактерии в тях. И да, знам че могат да рецидивират, но само ако не са отстрарени добре. Колкото до кривата носна преграда, тя е първопричината за всички гореспоменати неща, защото ако не е крива и носната кухина се вентилира правилно, няма да се стигне до останалто. Доста съм изчел и разпитвал, а и от лекари го знам, че е така. Така, че ако някой има подобни проблеми, добре е първо да установи как му е преградата и тогава да види дали ще се излекува медикаментозно или без хирургия няма да стане. Но ако се стигне до операция, аз лично съветвам всеки, с който съм говорил на тази тема, да си направи тази безкръвна операция. В бъдеще може да измислят и още по-добри методи, но засега аз съм за този

Последно редактирано от swat4081 : 11th March 2012 на 11:54
Отговори с цитат