Виж само едно мнение
  #16  
Стар 5th January 2009, 09:50
Аватара на J&D Medicals
J&D Medicals J&D Medicals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: гр. София; ул.Кишинев 16А, ет.1, ап.1
Мнения: 156
По подразбиране Re: igra

Цитирай:
Първоначално написано от DANIS
Цитирай:
Първоначално написано от doris83
Здравейте! Аз също винаги съм си имала "едно на ум" за тези игри и бях мн изненадана, когато ми се обадиха на 15.12. от J&D Medicals, че печеля голямата награда. Първо си помислих, че някой си прави шега-никога нищо не бях печелила до момента. Но е факт-играйте момичета-може и вашият ден да дойде.
еее браво на теб,честитооо
Здравейте дами!
Най-напред искаме да Ви честитим новата 2009 година и да Ви пожелаем от все сърце много радост, щастие и успехи! Сърдечно благодарим и на тези от Вас които през изминалата година бяха наши клиентки! Ценим високо тяхното мнение, тъй като споделяме виждането, че доволният клиент е най-ценното богатство на нашата фирма!
По повод проведената от нас он-лайн игра, можем най-категорично да Ви уверим, че изтеглянето на всички награди е рандомизирано и абсолютно случайно. Гаранция за това е и факта, че то бе направено чрез компютър. Разбира се, надяваме се разбирате, че не е възможно всички играли да спечелят...но за това и през новата година ще има нови приятни изненади!
...и помнете, че ако се отнасяте скептично и не играете...просто няма и как да спечелите!
Желаем ви успех!
__________________
Специалистите по естетична медицина
Отговори с цитат