Тема: Газирано
Виж само едно мнение
  #30  
Стар 19th July 2007, 11:19
Петко К Петко К не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2005
Град: София
Мнения: 289
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alfa
Да има захари, да има това и онова, но това отрова ли е бре мама му стара?
Сериозно ли питаш? Да отрова е. Знам какво на мен лично ми е причинило пиенето на подобни напитки, така че не, няма как да кажа с чиста съвест, че е полезна и безвредна.

Цитирай:
Първоначално написано от alfa
Петко К виж бе бро не те карам да пиеш Pepsi но нали се сещаш, че има хора на които има харесва тази даречем газирана напитка, нали?
Ами на някой им харесва да пушат, други да се напиват до припадък, а трети да се дрогират. Всеки има право на избор. Аз пия кафе, според някои източници и то е вредно

Цитирай:
Първоначално написано от alfa
Тогава те след като прочетат, че някой си казал, че Pepsi-то е вредно и ще изпаднат в паника.
И какво от това? Ще спрат да я пият? От това могат само да спечелят, нищо няма да загубят. Така и не ми каза какво полезно има в нея?

Цитирай:
Първоначално написано от alfa
Виж ако тръгнем да говорим кое е полезно и кое не, то на нас не ни е ясно. Пилешкото, основата на едно здравословно хранене ти случайно знаеш ли какво му се дава и как ги "помпат" в птицефермите?
Понеже все по - трудно се намира качествена и чиста храна, дай допълнително да се затормозяваме с отрови. Дай да пушим, да ядем боклуци и наливаме с алкохол, щото и без това въздуха е замърсен, храната е отровна и накрая всички ще умрем. Не съм привъженик на тази логика!
Цитирай:
Първоначално написано от alfa
Та пак ще попитам и тоя път за последно щото явно и Вие незнаете: Та с какво тези скромни 250ml на ден ще повлияат на един човек, чието хоби е волейбола или баскетбола или фитнеса или плуването?
Тези скромни 250 мл може и с нищо да не навредят в конкретния случай, но я ми кажи честно, кой пие само толкова, и при това се храни както трябва през останалото време? Количеството има значение разбира се, и с мярка всичко може, но те нещата се натрупват - колата, после вафличка или кроасан, захар в кафето или капучиното, сладолед понякога, пиците и хамбургерите са друга тема.

Цитирай:
Първоначално написано от alfa
Между другото няма да забравя как преди един турнир по вдигане от лег, който беше спечелен като цяло от Любо Лежанката, та той същия се насмучи с Coca-Cola и един хамбургер 30 мин. преди да дигне 210кг. мисля бяха.
Разбира се, Любо Лежанката е образец на здравословен живот и добра форма!
__________________

"Friends and lovers come and go, but iron stays the same. Lift or die."
Отговори с цитат