Виж само едно мнение
  #19  
Стар 8th January 2010, 10:45
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

aniK, напълно се засищам. Не е важно количеството, а качеството... Храната ми е според натоварването. Ако е по-голямо натоварването, разбира се се храня повече. Тялото ми до такава степен е свикнало, че се уморявам много трудно и възстановявам бързо. Гледам и да усвоявам добре храната и да не преяждам. Излишните количества или лошите комбинации ми отнемат от енергията, която ми е необходима. Една грешка и веднага си оказва влияние в тренировките. А и сега е зима, давам го по-леко колкото да поддържам форма. Примерно сега тренировките ми по колоездене не надвишават 80км, докато есента стигах до 250.. Колоезденето обаче позволява да се яде в движение и примерно при по-дълги карания консумирам стафиди за сърцето и вода с мед и сол (солта задържа водата в клетките). А и травми имам на раменете и глезена - нито тичам, нито плувам. Като почна пак, вече ще ги има и нуждите от малко повече храна.

Не сравнявай сока от грейпфрут и водата с мед... И не подценявай болките, тренирай корема и кръста.
Отговори с цитат