Виж само едно мнение
  #3  
Стар 29th July 2013, 19:09
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от medana Виж мнението
Здравейте. Има ли някой който знае нещо за продукта редуктан. Аз мисля да го използвам, искам да видя повече мнения. Благодаря
Не е нужен продукт, а нагласа на ума и повечко самоконтрол и така нещата ще тръгнат в правилната посока. Свалила съм 42 кг. без нито едно хапче и каквито и да било елачи и вече 8 месеца задържам новото тегло.
Това с хапчетата, извинявам се за сравнението, но за мен е все едно да ходиш на работа, да си клатиш краката и да чакаш някой друг да ти свърши работата. Ми няма как да стане!!! Има само една формула - здравословен нискокалоричен режим, много спорт и самоконтрол. Приеми това за начин на живот и ще бъдеш удивена от резултата, ако все пак решиш да действаш по мързеливия начин - твоя воля. Погледни през обектива на фармацевтичната индустрия - предлагат добър външен вид чрез хапче - грозен, но финансово ефективен маркетинг, който атакува слабостта на хората и желанието им да се чувстват красиви. Ако се поразровиш из форума /другите теми/, ще видиш колко много усилия полага една жена за да бъде красива, което с риск да се повторя -не става с хапче!
Отговори с цитат