Виж само едно мнение
  #13  
Стар 2nd May 2009, 22:37
Роня Роня не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 87
По подразбиране

Ехаааа... двойно предизвикателство!
Вътре съм, момичета.

И ставам много, много редовна - не само с "диетуването", ами и във форума, защото днес разбрах за събитие, което ще се проведе в края на месеца и аз трябва да блестя. Това е положението, място за отстъпление няма. Т.е. в първата половина на това двойно предизвикателство нещата трябва да се задвижат по-бързо.

За целта днес си направих един въглехидратен ден и от утре продължавам основно на салати и месо/яйца и няма да има дори мънички криввания. При други обстоятелства, бих си поставила за цел да стигна 59 кг (стартови: 62) до края на двойното предизвикателство и, съответно, 56 до 15 юли, когато започва лятото за мен, но сега ситуацията е следната:
Ще се придържам максимално стриктно към начина на хранене, който съм си избрала, ще си карам колелото всеки ден, ще пия достатъчно вода и ще мисля позитивно. И колкото сваля така, толкова. Идеята е в края на май да изглеждам чудесно, без значение колко тежа.

Да знаете, много ще ви тормозя по време на това двойно предизвикателство - голям контрол ще ви ударя и... никакво разхайтване. Ние готини мадами ли сме, или кво? Ааааайде моля ви се!
Отговори с цитат