Виж само едно мнение
  #507  
Стар 30th October 2011, 15:14
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от блонди Виж мнението
Момичета,мен пък ме нервира,че като чели нямам разтояние,който иска бих му пратила снимка на мейлДаже много ми харесва да има поне пръст,два между гърдите..........,не пет пръста ,но все пак да има.....
Момичета,помня че е коментирано ,но все пак отново да повдигна въпроса.Ходите ли на масажи и как ви се отразяват.Аз ходя ,като си подлагам кърпа в основата на гърдите,челе съм го тук,пък и наистина така се отнема част от напрежението от лежането по корем...............обаче днес един образ доста яко ме по натисна по гърба.........,аз по едно време се усетих и му казах по -леко...,но сега усещам лек дискомфорт в едната гърда.Та мисълта ми е нещо такова може ли да прецека нещата с имплантитеда ги размести,да ги спука...........даже си мислих,дали може с рерата да ги срежа.Сигурно звучи смешно 7)))))И друго да попитам,в някаква част мускула ги покрива,в останалата само жлезата,но върху какво са ?!Директно на ребрата ли лягат или се остава част от гръдния мускул под тях.....?!
Ами аз за естествени гърди се сещам, дето нямат разстояние между тях и много ми харесва така. Ама това си е от физиката им, щото съм виждала и много малки и пак започват от средата - т.е. без разстояние. Блонди, ако можеш прати ми снимка, ще ти пратя е-мейл.
Иначе, за болките ... вече съм на година и половина след операцията и преди няколко дни реших да потичам, ама спринт (много обичах преди) и то не защото ми се налагаше да тичам, ами щото в И-нет прочетох, че от спринта по-хубаво няма за бедрата и седалището. Тичах сутринта (то няма и 100 метра) и следобяд и вечерта, брей болка - особено в едната гърда. Спах с един хубав спортен сутиен и на сутринта нищо ми нямаше, ама ... А тичането ми беше с обикновен сутиен с банели на път за работа. Ей това е сега - малко акъл да имаш ама да ти дойде в подходящия момент, а не като мен.
Отговори с цитат