Виж само едно мнение
  #3873  
Стар 10th February 2016, 09:22
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sheflera Виж мнението
Здравейте, вече минаха почти четири месеца от моята операция. Гърдите ми стана много хубави, поне според мен. Вчера бях на консултация при д-р Пеев и той каза че всичко с гърдите ми е наред....има едно обаче....Известно време след операцията ми се появи малък обрив на крака, дадоха ми едно кремче и уж завяхне, но се появи същото нещо на друго място по тялото...в един момент забелязах че и по корема имам ситни пъпчици, а сега от около 3 седмици обривът доста се разпространи - по корема, под мишниците. Днес бях на кожен, но общо взето нищо не ми каза, даде ми противоалергично и крем за мазане. Тъй като аз не мога да се сетя за нищо което да провокира обрива / досега не съм страдала от кожни проблеми /, почвам да се чудя дали не е свързано с операцията. Доктора каза че няма шанс да съм алергична към имплантите...но просто с нищо друго не мога да го свържа...Има ли някое момиче, което да е имало подобен проблем...?
Алергията към имплантите няма да се изрази с такъв обрив. Организмът ще реагира точно към имплантите и ще имаш някакви проблеми с тях. Пък и то не е точно алергия (към имплантите).
Кожните заболявания по принцип са много трудни за диагностициране. Стресът от операцията може да е провокирал този обрив. Освен лекарствата може да попазиш малко диета - без белтъчини и подправки (включително и какао, т.е. шоколад). Ако можеш яж повечко зеленчуци, ама бг - т.е. в момента ряпи (за да може да не са обработени със сума ти консерванти). Можеш да пиеш и бирена мая и витамини А и Е (например Герикапс или Геритамин - х 1 на ден).
Отговори с цитат