Тема: 495 cc
Виж само едно мнение
  #37  
Стар 5th March 2018, 15:02
Aleks27 Aleks27 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2017
Мнения: 22
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dayana B. Виж мнението
Аз съм 170 см,52 кг, нераждала,с нулев начален старт,но ще настоявам за максимума като размер(той едва ли ще е голям).
А как да прецени пациента какво да избере,след като не знае какъв ще е резултата?
Стоянов показва ли снимки,за да добиете представа какво да очаквате като краен резултат.
Аз за размера си знам,че ще искам максимума,но за кръгли или анатомични ще оставя той да прецени.Понякога кръглите,ако са голям кубик,могат да изглеждат като анатомични и пак да стоят страхотно.
Прави ми впечатление,че Стоянов основно Natrelle слага.
Каква цена ви каза,момичета?

Аз също избрах максимума, който той ми предложи. На мен ми показа доста снимки, защото когато чух 425 си помислих, че ще е прекалено за мен, защото повечето ми приятелки/познати са с по 290 до 345 cc... но той ме увери, че в никакъв случай няма да изглеждам вулгарно и гърдите да се набиват на очи, защото съм доста висока и тялото ми го позволява. Аз дори му показах снимки на момичета, чиито гърди харесвам. И кръгли и анатомични изглеждат супер и много зависи от старта и твоето собствено тяло. На мен други освен Натрел не ми е предложил, но аз знам, че си работи с тях, а Георгиев например работи с Ментор или Мотива (бъркам ги малко)... моята операция струваше 4400 Евро. Той на консултацията ще ти каже всичко и с цени и тн. Поне при мен беше много изчерпателен и точно с това ме спечели.
Отговори с цитат