Виж само едно мнение
  #1  
Стар 25th August 2008, 22:04
shushulko shushulko не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 2
По подразбиране Трябва да сваля МНОГО килограми! Абсолютно начинаещ!

Здравейте! Искам да ви помоля за съвет!
Значи, аз цял живот съм си била пълна, около 18-тата ми годишнина се зарибих по здравословното хранене (програмата Сила за живот), почнах да се храня разделно и с времето отслабнах до 15 кг. В дрехи изглеждах добре, но като цяло бях доста отпусната и повисваха сланинки. ОСъзнавам, че това е поради липсата на спорт. Добре, но след като забременях започнах да се храня безразборно и качих много - сега съм 83, а забременях на 66. Относно храненето сега нямам проблем- ям предимно диня, ако ям манджи гледам да са разделни, въобще имам няква култура на хранене, но резултат не. Моля ви дайте ми съвет какво да правя - в къщи имам степер, мога да се сдобия с един уред, дето имитира гребане с лодка (той е на баща ми), и ако трябва и ВЕлоааргометър ще си купя. Моля ви дайте ми съвет как да ги използвам и какво да правя. Трябва да отслабна цялостно и след това да се стегна, но не и да трупам мускулна маса и тн....
Много ще съм ви благодарна з аотговорите, толкова съм се депресирала, а самочувствието ми не е НИСКО а направо ВДЛЪБНАТО!
Отговори с цитат