Виж само едно мнение
  #583  
Стар 14th September 2009, 12:31
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Апо, това не е статия в някакъв блог, а предислов на автора към книгата

Извинявай, но наистина прекаляваш. Ти просто не искаш да си изказвам мнението, само защото е различно от твоето. Доста си тесногръда в това отношение, ще те помоля да спреш да ми казваш кога и как да се изказвам. Това е моето мнение за тази книга, не виждам защо не мога да го изкажа. Не убеждавам никой в нищо, КАЗВАМ СИ МНЕНИЕТО
Който се интересува от моето мнение, ще си го отбележе, който не се интересува, ще го подмине, това е в реда на нещата.
Между другото, не познавам и един човек, който е щастлив, че има пари. Някой може по стечение на обстоятелствата да има пари и да е щастлив, но щастието му идва от други неща: ако е заобиколен от хора, които обича, ако може да развива талантите си и т.н.
Аз също имам пари, но не това ме прави щастлива, а съвсем други неща. Моите дядовци нямат пари, но пак са щастливи. Други хора имат пари, ама се дрогират и са нещастни. Трябва ли още да изброявам? Парите изобщо не могат да направят щастлив един човек, само откриването на самия себе си може да направи това.
А къде видя да казвам на някой, че е нещастник, не разбрах?!?
__________________
„Да виждаме несправедливостта и да мълчим, означава да участваме в нея.“ Жан-Жак Русо
Отговори с цитат