Виж само едно мнение
  #23  
Стар 16th February 2013, 11:30
tigelito tigelito не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 2
Thumbs up Не съм съгласен

Ето и моето становище по въпроса. Не съм съгласен че всички продукти за отслабване са вредни и не помагат. Напротив комбинацията на качествени био продукти за отслабване със спортуване е много добра и ефективна в процеса отслабване. Всеки би казал кои продукти са безвредни, има и такива макар че са малко. Първо след като купувате продукт трябва да сте сигурни че са регистрирани в РИОКОЗ. След това може да проверите дадения продукт за отслабване дали има сертификат от лаборатория за анализ. И ако тези две работи са налице бъдете сигурни че продукта е безвреден за вапия организъм. Аз лично имах проблем с наднорменото тегло и го реших с био продукта Акай Бери и разбира се с много тренировки и обиколки на стадиона. Продукта Акай Бери е един много разпространен продукт но аз лично съм доволен от този на Biovea. Винаги пазарувам от едно и също място продукти за отслабване. Доволен съм много от този магазин и от обслужването. Цялата гама от продукти за отслабване е подходяща за всеки който иска да стопи излишните килограми и отново да бъде човек. Не забравяйте че отслабването е тежък процес и се изисква много воля и усилия. Приемането на био добавки ще предразположи организма и ще направи отслабването още по лесно. От личен опит мога да ви кажа следвайте мечтите и те ще следват вас
Отговори с цитат