Виж само едно мнение
  #148  
Стар 29th October 2009, 16:28
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Не се дължи на външния вид, а на излъчването, характера и вътрешното душевно състояние! С никаква лъскавост няма връзка- аз съм много далеч от лъскава (каквото и да имаш предвид с това) и въпреки това много често ми се случва хората да се спичат при началната комуникация. Основната причина- държа се по- резервирано, докато не опозная отстрещната страна поне малко и предпочитам повече да слушам, отколкото да говоря, за да мога да говоря после адекватно според човека и ситуацията.
Аз съм точно обратното Явно затова се държа често и неадекватно Първаночално съм супер общителна, отворена и открита, което впоследствие се променя. Защото с напълно непознати съм по-склонна да споделям лични неща, отколкото с хора, които вече са трайно в моето обкръжение и към които вече съм изработила някакви задръжки и предразсъдъци.

Не знам защо съм такава глупава шматка Но мен срещите с нови хора са ми много интересни и ме зареждат с много енергия. Направо ми действат като някакъв наркотик първоначално, към който с времето мозъкът ми привиква и спира да му действа толкова ентусиазиращо. Явно всичко си е до химия на мозъка. И затова обикновено в началото на познанствата ми аз много говоря, докато в тяхното развитие вече се хващам, че основно слушам..
Отговори с цитат