Виж само едно мнение
  #203  
Стар 27th April 2010, 11:25
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

А доколокото си спомням д-р Тонев каза в интервюто си, че "жените с импланти ПИП са като жените с импланти Евросиликон или която и да е друга марка".

От какъв зор тогава да ходим да си сменяме имплантите и защо някои лекари пускат "промоционални оферти" за смяна на ПИП - нещо от което очевидно нямаме нужда??? Айде пак някой да печели на наш гръб с една излишна операция, а както казва и д-р Тонев, не само излишна, но и си носите своите рискове.

Не мен лично ми се струва много неморално да се опитват да се възползват от ситуацията. Медиите гърмят за сензация "Гърдите ви ще избухнат", лекарите веднага викат "Ела на промоция" /от която естествено пак са на сметка/ и то става бит пазар.

Но по-лошото е, че си играят със страховете на хората и изкривяват информацията. Дай за всеки случай да си сменим имплантите, що? щото някой иска да печели от това, а не за да сме по-добре ние. Ние и с ПИП сме си добре.
Браво и от мен на д-р Тонев за изказването.
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат