Виж само едно мнение
  #266  
Стар 27th August 2010, 18:20
Аватара на pinklemonade
pinklemonade pinklemonade не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 19
По подразбиране Re: ЗА И ПРОТИВ КЪРМЕНЕТО!!?

Цитирай:
Първоначално написано от calorie_mania
Цитирай:
Първоначално написано от ANTIGONA
Не ми е ясно как има жени, които от страх да не си развалят бюста отказват да дадат най-ценното нещо от което се нуждае едно новородено бебче поне до 6тия месец???!А именно кърмата.е това вече е висша форма на ЕГОИЗЪМ!И това ми били майки...
Доста крайно изказване, бликащо от негативизъм?! И така започваш темата Аз не съм против кърменето, но не съм и ЗА на всяка цена. Нямах желание да кърмя, ползвах помпа 1 месец и ми спря кърмата. Трябваше да ходя на работа и нямах голям избор освен да пълня шишенца. Щом казваш, че не съм майка, понеже си храня бебето с шише
И аз съм на твоето мнение, calorie_mania. Ще кажеш, че кой знае от какво лишаваме малките. Да не би да е фатално да си цокат адаптирано млекце. Божеее, аз тръгнах да кърмя моето хлапе, но на втория месец ми спря кърмата. Какво да се прави! А си имам и без това здрав юнак (пу-пу), какво толкова се преувеличава с тази кърма? Чела съм по темата много, много, много и забелязвам, че подобни вманиачени апели "За кърменето НА ВСЯКА ЦЕНА" са малко плашещи.

Малко извън това, което искам да кажа, но няма да забравя онези репортажи за майки, които кърмят децата си до 4-тата, дори до 7-мата и 12-тата ГОДИНА. Хм. И те твърдят, че нали кърмата била най-ценното за дечицата, айде да не им я спираме никога!!!
__________________
Който обича, кипи.
Отговори с цитат