Виж само едно мнение
  #9  
Стар 30th October 2012, 23:31
tediidet tediidet не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 131
Talking 2-3 години?

Не ме стряскай, това е кратко.Докторът при който ходих/ различен от Н.Г./ каза други цифри, като например 6-7 г. ендоскопски, 8-9 г. класически.Накратко момичета, дами за първият ми син, който скоро става на 19 съм си слабичко, подвижно, симпатично мамче, втория, който наближава 9 ми казва, че и с бузките, които са ми по-надолу пак съм си добре, но за третия, който направи 2 и още не говори много, какво ще казват като отивам в детската градина след 1 година-" Момченце, баба ти идва да те вземе", а-ууу.Та така, да закрепя още 3-4 годинки.Това на шега.Като се подсетя как се пействаше линк към снимки ще кача снимки "преди".В "Снимка.бг" имам стари албуми, но как ставаше...Благодаря ви за отговорите.А имам чувството, че докторът, докато ме оперира няма да издържи на гледката и ще се събудя с чифт новички гърди, но уви - мъжът ми не можел да пипа" чуждо тяло".Защо чуждо, то ще си е наше, даже на изплащане.Но с тези темпове, това за пенсия ще го оставя./ когато на дядото ще му е все едно дали е чуждо тяло или не е /

Последно редактирано от tediidet : 30th October 2012 на 23:34
Отговори с цитат