Виж само едно мнение
  #1  
Стар 11th May 2013, 17:47
lambada lambada не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 2
По подразбиране За силикона преди първо раждане

Здравейте!
Търсих за подобна тема,но не открих и затова реших направо да си отправя въпроса
Дилемата ми е такава,че желая да се сдобия с нов бюст, поради редица лични причини , но все още не съм раждала дете. Притесненията ми идват от това,че на първо място не разполагам все още с нужните средства за една такава операция,та камо ли след време за реоперация ,предвид едно бъдещо раждане.
На второ място аз съм привърженичка на кърменето и макар все още да нямам дете,не мога да си представя ,че ще избера съхранението на бюста си пред здравето на моето бъдещо дете.
На 26 години съм и умишлено задържаме с мъжа ми опитите за първо дете,пак заради редица лични причини.

Моля ви дайте съвет и информация в резултат на опита си, защото съм чувала в интервютата на хирурзите ,че няма проблеми и ограничения относно връзката операция и след това дете,но знае ли човек на какво да вярва,след като няма толкова средства да влага в себе си за поправяне на евентуални "щети" А такива има винаги,особено след кърмене.

Имайте предвид ,че поне от четири години тоооолкова много желая да имам мечтания бюст,но винаги съм се спирала и мислела ,че трябва да се изчака.Да....само че вече определено чувствам ,че имам проблем с естетическия вид на бюста и това много ми влияе на всичко,защото знаете това какъв огромен вътрешен тормоз представлява.
Въпреки всичко наблюдавам и доста млади момичета и жени си поставят импланти, но какво се случва с новите гърди след раждането ми е запитването към вас!?
Благодаря предварително!
Отговори с цитат